Виконком розгляне підвищення вартості вивезення сміття приватним «жеком» № 8

Виконком розгляне підвищення вартості вивезення сміття приватним «жеком» № 8

На порядку денному – й питання паркування у місті.

Виконавчий комітет Житомирської міської ради збереться на засідання 22 грудня. На порядок денний винесено 59 питань, з них 27 – «дитячі». Про це повідомила прес-служба міської ради.

Під час засідання розглянуть, зокрема погодження  міської цільової програми «Безпечне місто» на 2017 – 2019 роки та Програми забезпечення техногенної та пожежної безпеки, захисту населення і територій міста Житомира від надзвичайних ситуацій на 2017 – 2019 роки. Також члени виконкому приймуть рішення стосовно організації паркування транспортних засобів на території міста Житомира, Порядку розміщення тимчасових металевих збірно-розбірних гаражів для утримання транспортних засобів за місцем проживання їхніх власників, погодження проведення ярмарку та встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг в нічний час на території Житомира.

Планують затвердити зміни до фінансового плану комунального підприємства «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Житомирської міської ради, Архітектурно-художню концепцію зовнішнього вигляду вулиць і територій міста Житомира та встановлення тарифів на послуги приватного підприємства «КВЖРЕП № 8» з вивезення твердих побутових відходів та погодження інвестиційної програми у сфері поводження з твердими побутовими  відходами.

Нагадаємо, три фури з львівським сміттям затримали у Малинському районі. Мерія хоче “виміняти” приватному забудовнику відділення дитячої лікарні разом із землею.

Leave a Comment