Виконком знову вніс зміни до рішення про проїзд у громадському транспорті Житомира

Виконком знову вніс зміни до рішення про проїзд у громадському транспорті Житомира

Зміни стосуються пенсіонерів та деяких категорій ветеранів.

У Житомирі для пенсіонерів вартість проїзду становитиме 3 грн в електротранспорті без обмежень у часі, а також в автобусних маршрутах  –  з 10:00 до 16:00 год. Такі зміни до попереднього рішення виконавчий комітет вніс 5 лютого. Про це повідомила пресслужба міської ради.

“Сьогодні виконавчий комітет міської ради вніс зміни до рішення №1317 від 05.12.2019  «Про встановлення вартості проїзду в міському пасажирському транспорті загального користування». Зміни  прийнято  в частині  вартості проїзду у міському пасажирському транспорті для пільгових категорій громадян.  Пункт  2.1  додатку 1 до  зазначеного рішення доповнено: «пенсіонери за вислугу років (при досягненні пенсійного віку) . Так,   для пенсіонерів  за вислугу років (при досягненні пенсійного віку), як і для пенсіонерів за віком, вартість проїзду становитиме 3 грн при оплаті готівкою чи карткою житомирянинав електротранспорті без обмежень у часі, а також в автобусних маршрутах  –  з 10:00 до 16:00 год”, – йдеться у повідомленні. 

Також, відповідно до прийнятих змін, безоплатно їздитимуть  і  7 категорій ветеранів: військової служби, органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції, податкової поліції, державної пожежної охорони, ветеранів Державно-кримінальної виконавчої служби України, ветеранів служби цивільного захисту, ветеранів Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації  України.  Безоплатний  проїзд в міському пасажирському транспорті гарантуються зазначеним категорія осіб   п.11 ст 6 ЗУ «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист».

Відповідно до змін, впровадження пільгової оплати проїзду для пенсіонерів на електротранспорті перенесено з 1 березня на 1 червня 2020 року.

Нагадаємо, з 10 січня вартість квитка в громадському транспорті Житомира зросла. Відповідно до нових тарифів, при розрахунку готівкою проїзд у маршрутному “таксі” коштує 7 грн, у електротранспорті – 5 грн.  Весною на житомирян чекає ще одна хвиля збільшення тарифів на проїзд – 10 та 8 грн відповідно. Виконком перегляне тарифи на проїзд у транспорті житомирянам. Подорожчання проїзду у Житомирі: реакція соціальних мереж.

Leave a Comment