Виконком Житомирської міськради хоче відмовити у встановленні тарифу приватному постачальнику тепла

Виконком Житомирської міськради хоче відмовити у встановленні тарифу приватному постачальнику тепла

Через зависоку вартість.

Виконком Житомирської міської ради планує відмовити ТОВ «Укртепло Житомир» у встановленні тарифів на виробництво і постачання електроенергії. Відповідний проєкт рішення оприлюднили на сайті мерії.

«Відмовити товариству з обмеженою відповідальністю «Укртепло Житомир» у встановленні тарифів на виробництво та постачання теплової енергії як таких, що не відповідають вимогам чинного законодавства», – йдеться у документі.

За словами начальника управління комунального господарства Житомирської міської ради Олександра Марцуна, обґрунтованість тарифів перевіряють в департаменті економічного розвитку.

«Вони порівнюють його із середнім по Україні та надають нам свої рекомендації. На підставі цього ми готуємо проєкт рішення», – пояснив Марцун.

Він також додав, що «Укртепло Житомир» займається альтернативним видом електроенергії. Для її отримання вони використовують твердопаливні котли. Обслуговують район вулиці Параджанова.

Згідно із даними реєстру фізичних та юридичних осіб, ТОВ «Укртепло Житомир» зареєстроване у Києві. Нею володіють двоє одеситів та киянин.

Нагадаємо, що житомиряни просили владу не вмикати опалення раніше, бо нічим платити за комуналку. Станом на початок листопада 9 житомирських багатоповерхівок лишалися без тепла.

Leave a Comment