Облрада ліквідує організацію, яку очолює екс-заступник губернатора Ясюнецький

Облрада ліквідує організацію, яку очолює екс-заступник губернатора Ясюнецький

Через 20 років після заснування.

Житомирська обласна рада планує ліквідувати раду з питань територій пріоритетного розвитку. Відповідний проєкт рішення сесії оприлюднили на сайті облради. Згідно із реєстром фізичних та юридичних осіб, її керівником є екс-заступник Гундича Олексій Ясюнецький.

«Припинити юридичну особу – Раду з питань територій пріоритетного розвитку у Житомирській області шляхом ліквідації», – йдеться у документі.

Проєктом рішення також передбачено створення ліквідаційної комісії. До неї мають увійти співробітники департаменту агропромислового розвитку та економічної політики ОДА.

За реєстром фізичних та юридичних осіб раду створили ще у 1999 році. Запис про державну реєстрацію внесли у 2009 році. За відомостями реєстру до Ясюнецького раду очолював екс-перший заступник голови ОДА Геннадій Дмитренко. Станом на 13 грудня її керівником досі є Ясюнецький. Востаннє склад ради змінювали у листопаді 2017 року. Тоді до неї включили голів ряду районних держадміністрацій та рад.

Нагадаємо, що у Новограді-Волинському ліквідували комунальне підприємство з філією у Києві. Ліквідація трьох комунальних підприємств обійдеться бюджету Житомира майже у 900 тис. грн.

Leave a Comment