Виконком Житомирської міськради просить правоохоронців дати оцінку діям активістів

Виконком Житомирської міськради просить правоохоронців дати оцінку діям активістів

Щодо причетності до загибелі 5-річної дитини.

Виконком Житомирської міської ради на позачерговому засіданні прийняв рішення звернутися до правоохоронних органів і дати оцінку діям громадських активістів, через яких вбиту дівчинку вилучили з будинку сімейного типу і повернули батькам. Питання розглянули на позачерговому засіданні, зібраному спеціально з цією метою. Про це повідомила прес-служба міськради.

«Члени виконавчого комітету міської ради одноголосно проголосували за направлення звернень на адреси Генеральної прокуратури України, Колегії суддів, Житомирської обласної державної адміністрації та Житомирської обласної ради щодо відповідного реагування на дії громадських активістів: Галини Чижової, Віктора Котенка, Олександра Коцюбка та інших осіб, які сприяли у вилученні з дитячого будинку сімейного типу та поверненні у біологічну сім’ю Даринки Макарчук, 24.10.2013 року народження», – йдеться у повідомленні.

Звернення готуватиме служба у справах дітей спільно із юридичним департаментом.

На дії активістів вже відреагували у ювенальній превенції Житомирської області. Саме на цей підрозділ Головного управління національної поліції покладено обов’язки захисту дітей.

«Благими намірами вимощена дорога до пекла. Галино Харитонівно, ці слова адресуємо ВАМ. Піарячись на дитячих долях, ВИ насправді байдужі до їхнього майбутнього. Саме через Ваші дії та стараннями ваших однодумців Віктора Котенка, Олександра Коцюбка та адвоката Тетяни Левчук суд ухвалив рішення про повернення маленького янголятка Даринки Макарчук її біологічним горе-батькам. Дитину вирвали з нормального середовища, від батьків-вихователів (дитячого будинку сімейного типу Коберник-Круглових), які її дійсно любили та всіляко опікувались нею. Натомість завдяки вам беззахисну дитину повернули у родину, де її сприймали тільки як джерело доходу!», – емоційно звернулися на сторінці у Facebook співробітники ювенальної превенції до активістки Галини Чижової.

Нагадаємо, що в Овруцькому районі батьки вбили 5-річну доньку, а її тіло спалили в печі. В області збільшилася кількість дітей, яких усиновлюють.

Leave a Comment