Батьки вбили 5-річну дочку, а її тіло спалили у печі

Батьки вбили 5-річну дочку, а її тіло спалили у печі

Поліція збирає свідчення та докази.

У одному із сіл Овруцького району батьки вбили 5-річну дитину, а її тіло спалили у печі. Під час перевірки мати намагалась видати сина за зниклу дочку, одягнувши йому дівчачі речі. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник Головного управління Національної поліції в Житомирській області Вячеслав Печененко.

«Допоки дорослі і суди визначаються, в якій сім’ї має виховуватись 5-річна дівчинка, самої дитини, за наявною у поліції інформацією, уже немає в живих. 27 травня до поліції надійшло повідомлення, що в одному із сіл Овруцького району батьки могли вбити свою малолітню дитину. Під час перевірки мати намагалась видати сина за зниклу дочку, одягнувши йому дівчачі речі. Швидко розібратись поліцейським допомогла громада села. Люди чітко вказали, що це не Даринка і під тиском цих свідчень – ще одне страшне зізнання… Наразі поліція розпочала кримінальне провадження за фактом убивства малолітньої дитини. Найстрашніше у цій ситуації те, що дівчинка близько року тому зусиллями горе-активістів (які на кожному перехресті кричать про знущання над дітьми у будинках сімейного типу) була вилучена з прийомної родини (де про неї піклувались і займались вихованням та оздоровленням) і повернута біологічним батькам (які через пристрасть до алкоголю вже позбавлені батьківських обов’язків відносно двох інших дітей). Поки прийомні батьки намагались через вищі судові інстанції оскаржити рішення місцевих судів і повернути дитину, 5-річна Даринка безслідно зникла. За трохи більше року її перебування у біологічній родині ні прийомній матері, ні навіть комісіям, які приїжджала для перевірки умов проживання, не вдалося перевідати дівчинку. Батьки просто не відчиняли двері і негайно сповіщали про такі візити горе-активістів. Останні так само невідкладно піднімали ґвалт у соцмережах. Навіть складені у червні 2018-го адміністративні матеріали відносно батьків за неналежне виконання обов’язків по вихованню дітей були зрештою скасовані у суді (не без допомоги «друзів» сім’ї). А ще за якийсь місяць дитини не стало. У поліції є всі підстави вважати, що біологічні батьки її вбили», – написав він.

Цинічності та жаху у цій ситуації додає той факт, що тіло мертвої дитини ці нелюди спалили у печі, а рештки винесли. Принаймні, такі свідчення поліція наразі перевіряє. Нині обоє під вартою. Правоохоронці продовжують збирати свідчення та докази.

Нагадаємо, у селі на Житомирщині 32-річний чоловік зґвалтував маленьку дитину. Винесла на подвіря, бо не подавало ознак життя: поліцейські розбираються в обставинах смерті немовляти.

Leave a Comment