Виконком Житомирської міськради таки підніме вартість проїзду у транспорті

Виконком Житомирської міської ради таки підніме вартість проїзду у маршрутних таксі до 10 гривень. Розпорядження про скликання засідання із включенням до порядку денного згаданого питання оприлюднили на сайті мерії.

Згідно із проектом рішення, який на сайті міської ради розмістили ще у листопаді 2021 року, проїзд мав подорожчати ще з 10 січня 2022 року. Він мав скласти 10 грн для маршрутних таксі і 8 грн – для тролейбусів та трамваїв при готівковому та безготівковому розрахунку. При оплаті проїзду карткою житомирянина або транспортною карткою вартість має становити відповідно 8 та 6 грн.

Наступне подорожчання проїзду має відбутися у липні 2022 року. Щоправда, піднімуть вартість для пасажирів трамваїв та тролейбусів при безготівковому та готівковому розрахунку. Він складе 10 грн. Ціна ж для власників транспортних карток та карток житомирянина залишиться незмінною і дорожчати з 1 липня не буде.

Ще у грудні 2021 року житомирські перевізники озвучували «бажаний» тариф. На думку Аркадія Савіцького, який внаслідок останнього «переділу» транспортної мережі отримав більшість маршрутів, вартість проїзду має складати 10 грн при оплаті транспортною карткою або карткою житомирянина і 12-14 грн при розрахунку готівкою або банківською карткою. Яке рішення прийме виконком – побачимо вже 19 січня.

Нагадаємо, що попереднє рішення про підвищення вартості проїзду у громадському транспорті виконком прийняв 28 травня 2021 року. З початку 2022 року вартість водопостачання та водовідведення у Житомирі зросла на 20%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *