Виконком Житомирської міськради заслухає звіт департаменту містобудування

 Члени виконкому Житомирської міської ради заслухають звіт департаменту містобудування та земельних відносин щодо затвердження паспортів прив’язки для МАФів. З такою пропозицією виступив депутат облради Володимир Кропивницький.

«Пропоную на наступному засіданні заслухати звіт департаменту містобудування та земельних відносин щодо видачі паспортів прив’язки по МАФах. Адже існує мораторій на встановлення нових кіосків», — сказав Кропивницький.

За словами депутата Житомирської міської ради Любові Цимбалюк у питанні МАФів треба навести лад.

«Є рішення про мораторій на встановлення нових МАФів, яке ніхто не скасовував і воно чинне. Я не проти того, щоб їх встановлювали. Бо це робочі місця. Але в цьому питанні треба нарешті навести лад», — сказала Цимбалюк.

На її думку потрібно створити спеціальну комісію, яка вивчатиме питання видачі паспортів прив’язки та дозволів на встановлення МАФів. Члени виконкому дослухалися до думки депутатів та підтримали їхню пропозицію.

Нагадаємо, Житомирська міськрада заплатила понад півмільйона шкоди за демонтований МАФ. Любов Цимбалюк пропонує знайти винного чиновника і стягнути півмільйона за знесений МАФ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *