-
Чи будуть житомиряни переходити на ID-паспорти (БЛІЦ-ОПИТУВАННЯ) - 12/01/2016
-
Житомирська відлига у 20 фотографіях - 12/01/2016
-
На майдані Соборному планують встановити один із найбільших прапорів України - 2 days ago
-
«Управління автомобільних шляхів» придбає канцелярію майже на 50 тисяч - 2 days ago
-
СБУ викрила “Житомиртеплокомуненерго» на розтраті мільйонів бюджетних коштів - 26/02/2021
-
Протягом доби від коронавірусу на Житомирщині померло двоє осіб - 26/02/2021
-
У житомирських лісах запровадять трирівневий відеонагляд - 26/02/2021
-
У Коростишівському районі депутат райради незаконно видобув граніту на 26,6 млн грн - 26/02/2021
-
Через порив мережі без тепла лишилися жителі чотирьох житомирських будинків - 25/02/2021
-
У Житомирі через несанкціонований доступ до банківської системи викрали понад 14 млн грн - 25/02/2021
-
Обласна рада дозволить комунальному готелю взяти кредит у 300 тисяч - 25/02/2021
-
За минулу добу в області 5 людей померли від коронавірусної інфекції - 25/02/2021
Любов Цимбалюк пропонує знайти винного чиновника і стягнути півмільйона за знесений МАФ
Бо у діях міськради були порушення.
За демонтований МАФ на Старому Бульварі міська рада виплатила житомирському підприємцю Роману Кучеру майже півмільйона гривень. За словами депутата міської ради Любові Цимбалюк, якщо суд прийняв таке рішення – у діях міськради були порушення. Тому потрібно знайти винну посадову особу, яка компенсує бюджету міста 500 тис. грн. Про це вона заявила у ході засідання сесії міської ради 23 квітня та запропонувала міському голові створити комісію, яка розбереться у ситуації.
«Ми всі знаємо, що підприємець отримав від міської ради кошти розміром 500 тис. грн. Це було рішення суду щодо компенсації за незаконне знесення МАФу. Сергію Івановичу (до міського голови, – авт.), в цьому випадку, який є, я пропоную, щоб ви своїм розпорядження створили комісію у яку б увійшов уповноважений з корупції у міській раді. Давайте розберемося з яких причин суд визнав рішення та знесення незаконним, і хто має компенсувати місту 500 тис. грн, які отримав підприємець. Мені здається, що треба шукати і наказати! Я не захищаю і не кажу, що мають стояти незаконні МАФи, але міська рада – це взірець. Я це стверджую! І має бути взірцем законних дій. Як би були всі дії міської ради зроблені у законний спосіб, то жоден суд не признав би підприємця правим. А це означає, що були порушення з боку міськради. Тому я пропоную знайти того, хто має компенсувати громаді міста 500 тис. Бо коштів на зарплату освітянам немає, я якщо пошукати у всіх тих програних судах, то ми знайдемо кошти», – сказала Любов Цимбалюк.
Міський голова Сергій Сухомлин погодився із сказаним та пообіцяв створити відповідну комісію.
До слова, у лютому 2016 року члени житомирського виконкому визнали незаконним розміщення кафе на Старому Бульварі та вирішили демонтувати павільйон підприємця Романа Кучера, який понад 10 років працював біля входу на Центральний стадіон.
Нагадаємо, що вже у травні 2016 на його місці хотіли звести новий. Житомирська міськрада заплатила понад півмільйона шкоди за демонтований МАФ.