Вимушені канікули у школах області продовжили до 7 березня

Учні та студенти Житомирщини лишатимуться на вимушених канікулах до 7 березня. Таке рішення вранці 5 березня прийняла обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Про це повідомила прес-служба Житомирської облдержадміністрації.

«Немає доцільності відновлювати навчально-виховний процес на 2 дні. Тим більше, якщо і епідеміологічна ситуація ще не унормувалася. Якщо якийсь заклад має нагальну потребу у відновленні навчання – може відновити навчальний процес», – сказав заступник голови ОДА Олексій Ясюнецький.

За словами начальника управління охорони здоров’я ОДА Миколи Суслика, перевищення епідпорогу захворюваності грипу та ГРВІ складає 12%. Тому доцільно буде продовження карантинних заходів.

Комісія одноголосно прийняла рішення щодо продовження вимушених канікул у навчальних закладах області до 7 березня. Однак, зазначають в облдержадміністрації, воно носить виключно рекомендаційний характер.

Нагадаємо, що через економію газу школи Житомира та області закрили на вимушені канікули. Карантин через грип закінчився у обласному центрі в середині лютого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *