Як команда з Житомира виступила в 4 сезоні «Ліги сміху» (ВІДЕО)

На телеканалі 1+1 2 березня стартував четвертий сезон шоу “Ліга сміху”. Новачками сезону стала команда “30+” з Житомира, з якою за перемогу буде боротися тренер Станіслав Боклан. Відомо, що фінансову підтримку команді надали депутат Житомирської обласної ради Анжеліка Лабунська та депутат міської ради Любов Цимбалюк.

У четвертому сезоні Ліги сміху зазнав змін тренерський склад. Тепер оцінювати виступи команд і виходити разом з ними на сцену будуть учасник “Танців з зірками”, актор Юрій Ткач, суддя проектів “Модель XL” та “Танці з зірками”, хореограф Влад Яма, тренер “Голосу. Діти” та учасниця “Танців з зірками” Надя Дорофєєва, актор серіалу “Слуга народу” Станіслав Боклан, відомий комік, “тренер на заміну” Євген Кошовий, головна суперблондинка України Оля Полякова і ведучий “Розсміши коміка” Ігор Ласточкін. Ведучим четвертого сезону залишився Володимир Зеленський.

«4 сезон Ліги сміху стартував з Гала-концерту відбіркового фестивалю Чемпіонату України з гумору, який проходив в Одесі 3 лютого. У ньому взяли участь 20 найкращих команд, відібраних з 190-и. Але в четвертий сезон потрапили тільки 14 команд. На Гала-концерті фестивалю кожен з тренерів вибрав собі по дві команди, які поборються за титул і кубок чемпіона Ліги сміху. У першому випуску показали першу частину Гала-концерту Ліги сміху 2018 року. Відтак, у першій частині Гала-концерту тренери отримали нові команди. Полякова буде працювати зі “Стоянівкою”, Дорофєєва – з “Ніколь Кідман”, Боклан – з “30+” та “Млека”, Ткач – з “ВКВ”, а Кошовий – з командою “Луганська збірна”. Друга частина Гала-концерту вийде на телеекрани вже наступної п’ятниці, 9 березня», – йдеться у повідомленні 1+1.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *