Винесла на подвір’я, бо не подавало ознак життя: поліцейські розбираються в обставинах смерті немовляти

Винесла на подвір’я, бо не подавало ознак життя: поліцейські розбираються в обставинах смерті немовляти

Породілля звернулась по допомогу через погіршення власного стану.

У Радомишльському районі 15 травня до відділення поліції з лікарні надійшло повідомлення про госпіталізацію породіллі. З’ясувалось, що у жінки відбулись передчасні пологи, однак невідомо, де дитина. Для встановлення усіх обставин розпочато кримінальне провадження. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Житомирської області.
Повідомлення про подію надійшло близько 19.40, однак самі пологи відбувались приблизно о 10.00 цього ж дня.

“Попередньо встановлено, що 28-річна жителька села Став-Слобода перебувала на 7-му місяці вагітності і самостійно без допомоги лікарів народила вдома. За кілька годин жінка викликала «швидку медичну допомогу» через погіршення стану самопочуття. На запитання поліцейських про дитину відповіла, що немовля не подавало ознак життя і тому вона винесла його на подвір’я”, – йдеться у повідомленні.

Нині за вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ознаками правопорушення, передбаченого ст. 117 (Умисне вбивство матір’ю своєї новонародженої дитини) Кримінального кодексу України. Поліцейські проводять заходи для встановлення усіх обставин та розшуку тіла немовляти.

Нагадаємо, за рік на Житомирщині матері відмовилися від 64 немовлят. Мешканець багатоповерхівки у Житомирі знайшов у підїзді немовля.

Leave a Comment