Виробник модульних укриттів хоче повернути з житомирських комунальників гроші через суд

ТОВ «Хоббіт Хаус» хоче повернути майже 7 мільйонів гривень, які за висновком Держаудитслужби воно має віддати назад до бюджету. З позовною заявою фірма звернулася до Господарського суду 5 січня.

Після висновку Держаудитслужби про необхідність скасування проведеного тендеру та повернення коштів до бюджету, КП «Зеленбуд» у листопаді 2023 року звернулося до Житомирського окружного адміністративного суду. Суддя Ірина Черняхович (дружина радника міського голови Житомира Олександра Черняховича) у розгляді справи відмовила. Підставою стало, дослівно: «повноваження Олександра Волокіти, як директора Комунального підприємства «Зеленбуд», не підтверджені належним чином».

Від того моменту жодних рішень чи ухвал у «епопеї» із укриттями у Житомирі у судовому реєстрі немає. Коли саме розглядатимуть позов ТОВ «Хоббіт Хаус» до КП «Зеленбуд» поки невідомо.

Нагадаємо, що сільрада на Київщині купила вдвічі більші укриття, ніж Житомир, за ті ж самі гроші.На придбання та облаштування модульних укриттів із бюджету Житомира планували витратити 25 мільйонів.