Вже 196 жителів області захворіли на кір цьогоріч

Вже 196 жителів області захворіли на кір цьогоріч

 Епідемічна ситуація.

 Всього з початку року в області на кір вже захворіло 196 людей. Епідемічна ситуація залишається неблагополучною. Про це повідомили в обласному лабораторному центрі Міністерства охорони здоров’я України.

«Кількість захворілих не зменшується: за останній тиждень які і в попередній на кір захворіло 18 осіб, в тому числі 12 дітей та 6 дорослих. Нові випадки реєструвались в Ружинському районі – 1 випадок, в Андрушівському, Новоград-Волинському районах та місті Житомирі – по 2 випадки, в Чуднівському, Попільнянському районах – по 3 випадки та в Олевському районі – 5 випадків. Всього з початку року в області на кір вже захворіло 196 людей, з них 78 дітей та 118 дорослих. Частка дорослих в структурі захворюваності становить 60%», – йдеться у повідомленні.

Кір реєструють на переважній більшості адміністративних територій. Не фіксували цю хворобу поки що у 5 районах: Овруцький, Народицький, Лугинський, Пулинський та Хорошівський.

Нагадаємо, що на грип та ГРВІ з початку епідсезону захворіли понад 170 тисяч жителів області. Понад 20 військових захворіли на кір у Житомирській області

Leave a Comment