«Подарунок під ялинку»: виконком підвищив вартість проїзду у житомирських маршрутках

«Подарунок під ялинку»: виконком підвищив вартість проїзду у житомирських маршрутках

З 10 січня 2020 року.

Виконком Житомирської міської ради підвищив вартість проїзду у громадському транспорті. Відповідне рішення підтримали під час засідання 5 грудня всі члени виконавчого комітету. По-новому житомиряни платитимуть за проїзд вже з 10 січня 2020 року.

Згідно із прийнятим рішенням, вартість проїзду у маршрутному таксі складатиме 7 грн при розрахунку готівкою, 6 грн — при оплаті банківською карткою.

Ціна однієї поїздки у тролейбусі та трамваї відтепер обійдеться пасажирам відповідно у 5 та 4 грн.

Обов’язковою умовою для застосування нової ціни проїзду буде наявність у салоні встановленої робочої автоматизованої системи оплату проїзду. В разі її відсутності або несправності з вини перевізника житомиряни платитимуть 3 грн за проїзд.

«Зрозуміло, що якщо валідатор лежить у бардачку маршрутки або залитий кавою чи кока-колою, то він працювати не буде. Якщо ж несправність виникла з інших причин, то прилад вам протягом трьох годин замінять», – сказав заступник міського голови Дмитро Ткачук.

За словами секретаря міськради Наталії Чиж, подібні зобов’язання перевізники брали на себе і раніше. Однак не виконали. Разом із тим, гарантій виконання нових умов перевізниками під час засідання не зміг дати ніхто.

Виконком також проголосував за те, що наступного разу тариф на проїзд у маршрутках мінятимуть в червні 2020 року. Орієнтовно він складатиме 10 грн при оплаті готівкою.

Нагадаємо, що під час громадських слухань житомиряни не підтримали підвищення вартості проїзду. Перевізники «налякали» житомирську мерію зменшенням автобусів на маршруті у разі непідвищення тарифу.

Leave a Comment