Вже відомо, як можуть виглядати центральні майдани Житомира після реконструкції

Вже відомо, як можуть виглядати центральні майдани Житомира після реконструкції

Проекти.

У Житомирі 15 березня журі всеукраїнського замовленого містобудівного конкурсу розглянули конкурсні пропозиції на кращу концепцію реконструкції майданів Соборний та Перемоги. Про це повідомила прес-служба міської ради. 

На конкурс було подано 15 заявок серед яких по результатам розгляду пропозицій було обрано три команди, які мали випрацювати оновлену концепцію майданів, з урахування усіх особливостей міста.

«Попередньо було обрано три команди, які випрацьовували нову концепцію майданів. Результатом їх роботи стали концепції реконструкцій центральних площ міста, що торкається схеми руку приватного та громадського транспорту, пішохідного сполучення, розвинення прилеглих скверів та територій, створення та організація громадських просторів», – сказав головний архітектор Житомира Юрій Безбородов.

Конкурсна пропозиція №1;

Конкурсна пропозиція №2;

Конкурсна пропозиція №3.

За словами Юрія Безбородова, це не остаточний варіант проектів і вони будуть виноситись на обговорення з громадськістю про, що буде повідомлено додатково.

Варто зауважити, що за розробку цілісного бачення головних майданів міста команди отримають винагороду в розмірі 250 тис. грн.

Нагадаємо, у Житомирі тривають роботи по реконструкції набережної річки Тетерів. У міськраді розповіли, на що витратять 5,5 мільйонів під час реконструкції скверу на Лятошинського.

Leave a Comment