Взяли під варту чоловіка, який забив до смерті цивільну дружину

Взяли під варту чоловіка, який забив до смерті цивільну дружину

Умисне вбивство.

У Брусилівському районі взяли під варту чоловіка, підозрюваного в умисному вбивстві цивільної дружини. Про це повідомила пресслужба прокуратури області. 

Коростишівська місцева прокуратура забезпечила участь у розгляді клопотання щодо застосування запобіжного заходу у виді тримання під вартою чоловіку, підозрюваного у скоєнні умисного вбивства, що сталося у Брусилівському районі. Ухвалою Брусилівського районного суду підозрюваному застосовано запобіжний захід у виді тримання під вартою строком на 60 діб без права внесення грошової застави.

“Судовим слідством установлено, що житель одного із сіл Брусилівського району, не працююючий, раніше судимий, під час суперечки, що виникла на грунті ревнощів після спільного вживання спиртних напоїв, завдав своїй цивільній дружині численних ударів. Унаслідок отриманих побоїв жінка втратила свідомість, та, не прийшовши до тями, померла”, – йдеться у повідомленні.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за п. 13 ч. 2 ст. 115 КК України (умисне вбивство, вчинене особою, яка раніше вчинила умисне вбивство) проводить Брусилівське відділення поліції. Коростишівська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво.

Нагадаємо, на Житомирщині поліцейські затримали підозрюваних у вбивстві чоловіка. Замах на вбивство: гранатою підірвали будинок у Бердичівському районі.

Leave a Comment