За матеріалами обласного СБУ засудили інформаторку бойовиків «ДНР»

За матеріалами управління Служби безпеки України в Житомирській області засуджено другу учасницю інформаторської мережі бойовиків «ДНР», яка діяла у Лиманському районі на Донеччині. Про це повідомила пресгрупа відомства.

«Слідчі управління зібрали достатню доказову базу, яка підтверджує, що мешканка Лимана розпочала агентурне співробітництво із представником диверсійно-розвідувального підрозділу «ДНР» добровільно. Перед початком роботи в інтересах ворога «куратор» провів жінці детальний інструктаж – їй було відпрацьовано відповідне завдання, узгоджено способи зв’язку і умовний «сленг» для передачі потрібних терористам даних», ‒ йдеться у повідомленні.

Спільниця бойовиків збирала і повідомляла відомості про дислокацію, чисельність, види, озброєння та маршрути пересування сил і засобів Збройних Сил України, перш за все – залізничним сполученням. Передані розвідувальні дані використовувалися російськими найманцями для планування військових дій та диверсій в нашому тилу.

У січні слідчі та контррозвідники УСБУ затримали спільницю бойовиків у Лимані. Під час обшуків було вилучено доказові матеріали, що підтверджують агентурну діяльність затриманої на користь терористичної організації «ДНР».

Судова колегія Краснолиманського міського суду Донецької області визнала фігурантку справи винною у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.258-3 (участь у терористичній організації та сприяння її діяльності) Кримінального кодексу України. Із огляду на визнання вини, жінці призначене покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі з іспитовим строком три роки.

Нагадаємо, що у Житомирі судили голову так званого «комітету народної ради ДНР». У жовтні 2019 року в Житомирі затримали посібницю терористів із так званої «ДНР».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *