Я планую бути останнім головою облдержадміністрації, – Ігор Гундич

Я планую бути останнім головою облдержадміністрації, – Ігор Гундич

Приорітетне завдання голови ОДА – закінчити децентралізацію.

Голова житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич заявив, що буде останнім головою ОДА до остаточного завершення процесу децентралізації. Про це він сказав під час своєї першої прес-конференції у якості очільника області 2 листопада.

Гундич зазначив, що основним його завданням є завершення децентралізації на Житомирщині, а також розповів що з його приходом в адміністрації запровадять ряд нововведень. Серед них і новий відділ, який контролюватиме фінансові обороти та слідкуватиме за якістю виконання тих чи інших робіт в області.

Для мене буде за честь залишитися останнім головою ОДА. Всі знають, що по завершенню реформи децентралізації замість облдержадміністрацій будуть префектури. На префекта я не претендую, але роблю все можливе для того, щоб ця реформа пройшла в області якнайкраще. Я роблю це свідомо і вірю у результати децентралізації. Крім того, ми плануємо створити відділ, який буде контролювати потік бюджетних кошитів та виконання тих чи інших робіт. Сьогодні багато говорять про різного роду зловживання, тому ця структура буде перевіряти подібні випадки”, – сказав Ігор Гундич.

Варто зауважити, що перед призначенням на посаду голови ОДА Ігоря Гундича місцевий політолог Володимир Піньковський заявив, що хто б не став новим головою ОДА, він буде останнім на цій посаді. Він зазначив, що роль обласних адміністрацій зменшується, а їх вплив дуже обмежений. Натомість зростає роль обласних та міських рад, а також об’єднаних громад. Тому перебільшувати роль голови облдержадміністрації, на думку політолога, не варто.

Я б не перебільшував роль та вплив, не робив великої сенсації для області. Йде процес децентралізації. Наступний голова може стати останнім, який закриє цю структуру. І піде не у відставку, а залишить своє місце у зв’язку із її ліквідацію. Часу залишилося – рік-півтора”, – сказав Володимир Піньковський.

Leave a Comment