Як команда з Житомира виступила в шоу «Ліга сміху» (ВІДЕО)

Як команда з Житомира виступила в шоу «Ліга сміху» (ВІДЕО)

 Сама доросла команда сезону.

На телеканалі 1+1 триває четвертий сезон шоу “Ліга сміху”. Днями відбулася друга гра сезону, в якій тренери виступили зі своїми командами. Зокрема, й новачки сезону – команда “30+” з Житомира, з якою за перемогу бореться тренер Станіслав Боклан.

Відомо, що фінансову підтримку команді надали депутат Житомирської обласної ради Анжеліка Лабунська та депутат міської ради Любов Цимбалюк. Також команду житомирян підтримує Житомирський Житомирський національний агроекологічний університет та кілька місцевих підприємств.

«Сама доросла команда сезону – «30+» – продовжує знайомити глядачів зі своїм гумором: «30+ – це коли ти хочеш запросити дівчину на побачення, але не знаєш, як це пояснити дружині». А ще хлопці на чолі з тренером Стасом Бокланом розказали, чому наречені плачуть на весіллях і показали танці під хіти 90-х», – повідомили на офіційному сайті шоу.

Нагадаємо, 4 сезон Ліги сміху стартував з Гала-концерту відбіркового фестивалю Чемпіонату України з гумору, який проходив в Одесі 3 лютого. У ньому взяли участь 20 найкращих команд, відібраних з 190-и. Але в четвертий сезон потрапили тільки 14 команд.

Leave a Comment