Як підбирати кольори бруківки

Бруківка є дуже популярним матеріалом. Вона не тільки довговічна і легко миється, але й відзначається естетичністю. Бруківка буває найрізноманітніших візерунків, форм та кольорів. Це надає чималий простір для творчості. Завдяки тому, що нині є можливість купити бруківку у широкому асортименті (достатньо ознайомитися з пропозицією на shop.kovalska.com), клієнти отримують змогу реалізувати свої найсміливіші ідеї.

Скільки кольорів використовувати

На ринку представлено різні види бруківки. Оскільки можна вибирати з широкого діапазону кольорів, спокуса полягає у використанні якомога більшої їх кількості для створення під’їзної смуги або упорядкування території навколо будинку. Однак чи завжди, чим більше кольорів, тим краще?

Не обов’язково! Що стосується бруківки, то надлишок кольору може зашкодити. Тому краще буде обмежитися двома, максимум трьома відтінками, щоб уникнути естетичного хаосу.

Використання нечисленної кольорової гамми найкраще себе зарекомендує перед входом до будинку або тераси. Це також цікаве та оригінальне рішення для сходів з бруківки. Крім того, враховуйте функцію поверхні. Наприклад, на під’їзній дорозі краще використовувати темні відтінки, оскільки ця зона більш схильна до забруднення (наприклад, плямами від моторного масла).

Як поєднувати кольори

Схеми укладання бруківки можуть бути різними. Однак її кольори не повинні бути випадковими. З одного боку, кількість кольорів має бути обмежена, але з іншого — простір повинен набути нової якості та відповідної естетики. Нині практикуються різні концепції для узгодження кольорової гамми бруківки. Наприклад, колір до кольору підбирають залежно від того, як вони сполучаються з точки зору естетики. Теплі кольори поєднуються з теплими, наприклад:

  • червоний;
  • бежевий;
  • коричневий;

А прохолодні — з холодними, приміром:

  • зелений;
  • сірий.

Завдяки цьому можна уникнути візуальних дисонансів.

Звичайно, усе вищевикладене не означає, що візерунки бруківки не можна розташувати контрастно. Навпаки, це може бути незвичним і цікавим рішенням. Однак вибір кольорів слід ретельно продумати. Такі поєднання повинно оживити ландшафт, надати йому виразності. Тому усе потрібно робити зі смаком та обдумано. Наприклад, добре працює поєднання білого і графітового, а також жовтого з фіолетовим кольорів. Варто поекспериментувати, але непогано буде також порадитися з фахівцями. Слід пам’ятати, що холодні кольори більше підходять для будівлі в сучасному стилі, тоді як теплі — краще гармоніюють з класичною архітектурою.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *