Як зняти гроші з банківської картки за допомогою послуги «Готівка на касі»

Часто трапляються ситуації, коли терміново потрібна готівка, а часу та можливості шукати найближчий банкомат чи відділення банку – немає. У такому випадку допоможе послуга «Готівка на касі» від Mastercard. З її допомогою ви можете зняти кошти зі своєї картки безпосередньо під час розрахунку за буденну покупку. Отже, як зняти гроші з карточки?

Переваги послуги «Готівка на касі»

Послуга «Готівка на касі» не просто так має попит серед держателів банківських карток Мастеркард. З нею кожен клієнт може розраховувати на:

 1. Зручність. Якщо вам потрібна готівка, ви можете зняти її під час оплати покупок у магазині, на АЗК та в інших торгових точках .

 2. Швидкість. Фактично це той самий безконтактний платіж, який використовується для оплати товарів в торговій точці.

 3. Безпечність. Транзакція надійно захищена, оскільки дані картки шифруються спеціальним кодом – токеном – і не передаються третім особам. За необхідності, вам також потрібно буде підтвердити транзакцію за допомогою Face ID чи Touch ID.

Для використання послуги потрібно мати банківську картку, смартфон або смартгодинник із NFC-чипом. Якщо ви використовуєте цифрові пристрої, транзакція відбуватиметься за допомогою Apple Pay або Google Pay.

Як користуватися послугою

Щоби скористатися цією послугою та зняти кошти зі своєї картки Mastercard, потрібно виконати такі прості дії:

 1. Повідомити касиру, що хочете скористатися послугою, та назвати бажану суму для зняття. Максимальна сума за одну транзакцію становить 6 тисяч гривень.

 2. Дочекайтеся, поки касир введе потрібну суму в платіжний термінал.

 3. Піднесіть до платіжного термінала безконтактну платіжну картку або смартфоном з NFC.

 4. Підтвердьте операцію за допомогою PIN-коду картки або технології Touch ID/Face ID на своєму мобільному телефоні.

 5. Отримайте чек і потрібну суму готівкою.

Ця послуга діє у  багатьох торгових точок, які знаходяться в усіх регіонах України. Ви можете отримати кошти у таких мережах:

 • супермаркети – Сільпо, Varus, АТБ, NOVUS та інші;

 • аптеки – «Копійка», «Аптека оптових цін», «ШАР@» тощо;

 • АЗК – OKKO, WOG, UKRNAFTA та інші.

Також існують інші торгові точки, де можна отримати готівку з банківської картки. Дізнатися про можливість зняти готівки можна просто у касирів підприємства.

«Готівка на касі» – це чудовий спосіб заощадити свій час та зняти готівкові кошти без необхідності шукати найближчий банкомат чи банківське відділення. А велика кількість партнерів Mastercard забезпечує можливість скористатися послугою у звичному для вас магазині чи іншому закладі.

Інші способи зняти гроші

Не варто забувати і про інші способи знімати готівку з карти. Для цього використовуються банкомати (вашого банку та інших фінансових організацій). Також ви можете отримати готівку через касу вашого банку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *