Якщо перевізники не виконають зобов’язання, я можу заветувати рішення міськвиконкому, – Сухомлин

Якщо приватні перевізники не виконають зобов’язання, а міськвиконком прийме рішення про підвищення вартості проїзду в «маршрутках», то міський голова Сергій Сухомлин може заветувати це рішення. Про це він сказав під час брифінгу.

«Були чіткі вимоги від перевізників. У нас є зауваження Антимонопольного комітету, які повинні бути усунені. Якщо ці зауваження до моменту прийняття рішення не будуть усунені, то це рішення можна буде легко оскаржити  і відмінити тариф. Переукласти угоди з новими пунктами можна буде за один день. Ми розглядали процедуру для того, щоб перевізники змогли виконати зобов’язання. Якщо перевізники за два дні не підпишуть умови, я можу заветувати рішення міськвиконкому», – сказав міський голова.

До слова, Житомирське трамвайно-тролейбусне управління збирає за рік трохи більше 30 млн грн, а приватні перевізники при тарифі 5 грн можуть збирати 230 млн грн у рік.

Нагадаємо, у мерії можуть розірвати угоди з перевізниками, які вивозять сміття у приватному секторі. Міська рада розірве договори з перевізниками, які не вийдуть на маршрути.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *