Ярмарки вакансій проведуть на трьох автовокзалах області

Житомирщина долучилася до Всеукраїнського соціального проекту Державної служби зайнятості «Квиток до успіху», направленого на ознайомлення жителів області з найактуальнішими вакансіями роботодавців краю. Ярмарки вакансій пройдуть 7 грудня з 10:00 до 12:00 год. одночасно на трьох автовокзалах найбільших міст області: Житомир, Коростень, Новоград-Волинський. Про це повідомила прес-служба Житомирського регіонального центру зайнятості.

«Під час заходів фахівці служби зайнятості та представники провідних роботодавців надаватимуть інформацію щодо вільних робочих місць та можливостей працевлаштування, консультуватимуть про послуги служби зайнятості, запропонують професійну консультацію тим відвідувачам, які мають намір змінити вид трудової діяльності: із застосуванням сучасних методів тестування з’ясують схильність людини до тієї чи іншої роботи, визначать інтереси. Тих, хто прагне здобути нову професію або підвищити уже набуту кваліфікацію, поінформують про освітні можливості державної служби зайнятості», – йдеться у повідомленні.

За додатковою інформацією звертатися у відділ організації надання послуг роботодавцям Житомирського обласного центру зайнятості за тел.: (0412) 22-35-62.

Нагадаємо, у Пулинському районі підприємець вирощуватиме американських сомів. Заступника голови ОДА обиратимуть серед 3 кандидатів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *