З бюджетів області витратять понад 236 тисяч на збереження трудової документації

З бюджетів області витратять понад 236 тисяч на збереження трудової документації

В архівах Житомирщини.

Житомирська обласна рада планує витратити 236 тис. 197 грн на збереження трудової документації жителів області в архівних установах. Відповідний проєкт рішення оприлюднили на сайті облради.

Програму створення страхового фонду документації Житомирської області реалізовуватимуть протягом 2021-2025 років. Її фінансування розіб’ють на весь період дії. Так, у поточному році у бюджетах планують закласти 21 тис. 74 грн. Попри те, що ініціатива створення такого фонду надходить від органів державної влади, у програмі з держбюджету не передбачено жодної гривні. Кошти на реалізацію програми планують залучати з місцевих бюджетів та позабюджетних джерел. У 2021 році на програму хочуть зібрати понад 6,5 тис. грн з міських, районних, селищних та сільських бюджетів. Решту понад 14 тис. грн збираються вишукувати з позабюджетних джерел. З обласного бюджету цьогоріч кошти не виділятимуть.

Загалом з обласного бюджету протягом усього періоду реалізації програми витратять більше 38 тис. грн, з місцевих — майже 58 тис. грн. Трохи більше 140 тис. грн залучать із позабюджетних джерел.

Витрачати згадану суму мають на оцифрування паперових документів. Його збираються робити поступово.

Нагадаємо, що у 2020-му році з бюджету області витратили понад 700 тис. грн на опалення у дитячій бібліотеці. Понад 1 млн грн з бюджету області виділили на футбольний клуб «Полісся».

Leave a Comment