Відразу 6 футболістів покинули ФК “Полісся”

Відразу 6 футболістів покинули ФК “Полісся”

Клуб подякував спортсменам за пророблену роботу.

Футбольний клуб «Полісся» припинив співпрацю з рядом футболістів, які виступали за команду. Розташування ФК «Полісся» покинули Денис Галенков, Кирило Прокопчук, Олександр Чернецький, Євгеній Шевченко, Денис Притиковський та Денис Островський. Про це повідомив офіційний сайт ФК.

Захисник Кирило Прокопчук у команді з серпня 2020 року. У сезоні Кирило зіграв в 28 поєдинках і загалом провів на полі 2 471 хвилину.

Захисник Денис Притиковський у команді з липня 2019 року. За два сезони футболіст провів на полі 1 938 хвилин у 30 матчах та відзначився двома забитими м’ячами.

Захисник Євгеній Шевченко приєднався до ФК «Полісся» у вересні 2020 року. У сезоні 2020/2021 він провів на полі 566 хвилин у 10 матчах. Євгеній відзначився одним забитим м’ячем.

Півзахисник Денис Галенков приєднався до ФК «Полісся» у вересні 2018 року, з того часу виступив у 60 матчах та загалом провів на полі 3 045 хвилин. За три сезони Денис відзначився 5 забитими м’ячами.

Півзахисник Олександр Чернецький у команді з липня 2019 року. За час в команді він виступив в 32 матчах, у яких загалом провів на полі 2 199 хвилин.

Півзахисник Денис Островський приєднався до складу «Полісся» у лютому 2021 року. За весняну частину сезону у складі команди провів на полі 316 хвилин у 13 матчах та відзначився двома забитими м’ячами.

Клуб подякував спортсменам за пророблену роботу та побажав подальших успіхів у кар’єрі.

Нагадаємо, з обласного бюджету виділили більше мільйона на футбольний клуб «Полісся». Депутати Житомирської міської ради просили область виділити 3,5 млн грн для ФК «Полісся». Депутат Цимбалюк запропонувала колегам підтримати звернення до облради щодо фінансування клубу «Полісся».

Leave a Comment