З бюджету області витратять майже 8 мільйонів на капітальний ремонт центру вертебрології

З бюджету області витратять майже 8 мільйонів на капітальний ремонт центру вертебрології

Раніше хотіли реконструювати та утеплити.

Департамент регіонального розвитку Житомирської облдержадміністрації витратить 7 млн 907 тис. 632 грн на капітальний ремонт приміщення центру вертобрології та реабілітації. Відповідну інформацію оприлюднив портал публічних закупівель «ProZorro».

Тендер на роботи з капремонту оголосили 7 травня. Вже 24 травня визначилися із переможцем. Участь у конкурсі взяли дві житомирські фірми — ТОВ «Тетерів-Будпроект» та «Зодчество ЛТД». Різниця між ціновими пропозиціями сягала понад 100 тис. грн.

Капітальний ремонт п’ятиповерхового приміщення центру виконуватиме «Тетерів-Будпроект». Підприємство є постійним підрядником ряду сільських рад Житомирського району, серед яких Станишівська, Оліївська та Глибочицька.

Згідно із технічним завданням, будівельники мають замінити у будівлі все, починаючи від старих чавунних батарей і аж до підлоги та стін. Крім того, підрядник має змонтувати та встановити пожежну сигналізацію. Всі роботи мають завершити до кінця 2019 року.

До слова, у 2017 році обласна державна адміністрація планувала здійснити реконструкцію приміщення центру вертебрології та реабілітації із застосуванням енергозберігаючих технологій. Кошти мали виділити спільно із обласного бюджету та державного фонду регіонального розвитку. Витратити на це планували майже 13,5 млн грн.

Нагадаємо, що у центрі вертебрології у 2018 році планують відкрити реабілітаційний заклад для інвалідів та учасників АТО. Екс-начальник управління охорони здоров’я Житомирської ОДА з лютого 2017 року очолив центр вертебрології та реабілітації.

Leave a Comment