Житомирська міськрада заплатила півмільйона за перевезення пільговиків «Укрзалізницею»

Житомирська міськрада заплатила півмільйона за перевезення пільговиків «Укрзалізницею»

Житомиряни їздять електричками на дачі.

Житомирська міська рада перерахувала ПАТ «Укрзалізниця» протягом 2018 року 500 тис. грн за перевезення пільговиків. Відповідну інформацію оприлюднив портал використання публічних фінансів «E-data».

Згідно із платіжними даними, гроші перераховували вже тричі. Останню транзакцію здійснили 21 травня 2018 року. Договір уклали ще у березні.

За договором, підписаним між міськрадою та «Укрзалізницею», у 2018 році з бюджету Житомира мали заплатити 500 тис. грн. У березні 2018 року міськрада перерахувала залізниці майже 90 тис. грн. Двічі по понад 205 тис. грн заплатили у квітні та травні.

Кошти виплачують за перевезення житомирських пенсіонерів, які їздять електричками на дачі. Ще у 2017 році «Укрзалізниця» погрожувала міськраді судами через відсутність компенсації за проїзд пільговиків. Однак сторонам вдалося домовитися.

Нагадаємо, що у 2017 році «Укрзалізниця» погрожувала міськраді судами через заборгованість за перевезення пільговиків. У вересні 2017 року мерія перерахувала на рахунки залізниці майже 450 тис. грн.

Leave a Comment