З бюджету Житомира виділять понад 14 мільйонів  комунальникам

З бюджету Житомира виділять понад 14 мільйонів комунальникам

«Житомирводоканалу» та «Житомиртеплокомуненерго».

Постійна депутатська комісія з питань бюджету Житомирської міської ради погодила виділення коштів у розмірі 14 млн 200 тис. грн для розрахунків за енергоносії та по заробітній платі «Житомирводоканалу» та «Житомиртеплокомуненерго». Таке рішення прийняли на засіданні 22 жовтня.

«Що стосується водоканалу, то ми постійно надаємо фінансову підтримку їм на виплату електричної енергії. Оскільки сесія відбувається 31 жовтня і ми не встигаємо проплатити електроенергію, то підприємство закриває це власними коштами, 2,9 мільйона гривень. Тож пропонується виділити 5,8 мільйонів на електроенергію за 2 місяці і 2,9 мільйона — на заробітну плату. Адже через оплату енергоносіїв у підприємства виникне місячна заборгованість», ‒ сказав начальник управління комунального господарства Олександр Марцун.

Ще 5,5 млн грн мають виділити з бюджету КП «Житомиртеплокомунеенерго». Частина цих коштів піде на співфінансування замни труб, які частково проводяться за гроші Європейського банку реконструкції та розвитку. Частина — на заробітну плату працівникам підприємства.

Нагадаємо, що на останній черговій сесії Житомирської міської ради з бюджету виділили понад 3 млн грн для водоканалу. Комунальному підприємству «Житомиртеплокомуненерго» виділили понад 13 млн грн на зарплату.

Leave a Comment