З бюджету Житомира витратять понад півтора мільйона через КП «Міськсвітло»

З бюджету Житомира витратять понад півтора мільйона через КП «Міськсвітло»

Від директора підприємства вимагають пояснень.

Комунальному підприємству електричних мереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» Житомирської міської ради не вистачає 1,5 млн грн на розрахунки за спожиту електроенергію. Про це під час засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету 23 червня повідомив директор підприємства Олег Бічук.

За його словами, на початку року на розрахунки за спожиту електроенергію сесія виділила понад 5,3 млн грн. Однак з січня по червень «Міськсвітло» витратило 4,4 млн грн. Коштів, які залишилися, вистачить на липень.

Ще 98 тис. грн керівник комунального підприємства просив на встановлення тризонних лічильників. Це дасть змогу платити за електроенергію вдвічі дешевше.

«Згідно із постановою Кабміну, якщо при використанні звичайних лічильників електроенергії вартість 1 кВт становить близько 250 грн, то при тризонних — 120 грн», – сказав начальник управління комунального господарства Житомирської міськради Олександр Марцун.

Цей факт неабияк «зачепив» депутатів. Адже, на їхню думку, якби лічильники придбали і встановили ще на початку року — заощадили б як мінімум половину суми.

«Я пропоную не давати їм ці кошти. Розібратися, хто винен у тому, що не було зроблено все тоді, коли потрібно було зробити, на кого покласти всі збитки, які понесли житомиряни. А далі — виділяти гроші. Дати тільки на встановлення лічильників 98 тисяч», – запропонувала депутат Любов Цимбалюк.

Депутатська комісія не підтримала виділення коштів КП «Міськсвітло». А з тим, чому на тризонні лічильники переходять тільки зараз — рекомендували розібратися міському голові.

Нагадаємо, що у квітні місяці у Житомирі почали встановлювати світлодіодні дорожні знаки. У липні минулого року міський голова Сергій Сухомлин призначив «свободівця» Олега Бічука директором КП «Міськсвітло».

Leave a Comment