З Донеччини повернувся загін житомирських поліцейських, які три місяці несли там службу

З Донеччини повернувся загін житомирських поліцейських, які три місяці несли там службу

Ротація.

На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських Житомирщини. Зокрема, 20 травня в ГУ Національної поліції області зустріли поліцейських, які три місяці несли службу на Донеччині. Напередодні їх змінили колеги нового зведеного загону Житомирщини. Про це повідомили у відділі комунікації поліції області. Правоохоронці залучаються до забезпечення публічної безпеки та протидії злочинності у зоні проведення операції Об’єднаних сил.

Так, 18 травня на зміну колегам на Донеччину вирушив новосформований зведений загін поліцейських Житомирщини.

Натомість у середу, 20 травня, додому повернулись правоохоронці, представники підрозділів ГУНП в Житомирській області та Управління патрульної поліції регіону, які три місяці несли службу на сході країни. У дворі Головного управління їх зустрічали рідні, колеги та друзі.

“Житомирські правоохоронці несуть службу  на сході держави з літа 2014 року. За цей час  не раз змінювалось їх місце дислокації, але постійними залишались службові завдання – правопорядок у населених пунктах, спокій та безпека їх жителів, пропускний режим на визначених об’єктах тощо”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, військових 30-ї окремої механізованої бригади, які повернулися із зони ООС, урочисто зустріли у Новограді-Волинському. Житомирських медиків запросили на роботу в зону проведення АТО.

 

Leave a Comment