З наступного місяця житомиряни за водопостачання і водовідведення платитимуть більше

З наступного місяця житомиряни за водопостачання і водовідведення платитимуть більше

Через подорожчання електроенергії.

У Житомирі з 1 березня зросте вартість на водопостачання та водовідведення на 2019 рік. Про це 28 лютого під час прес-конференції повідомив директор КП «Житомирводоканал» Андрій Нікітін, – інформує прес-служба міської ради. 

«Тариф для окремих домогосподарств, окремих будівель та приватних будинків, який діє на сьогодні складає 16,368 грн./м3. Запланований тариф на 2019 рік складає 17,84 грн./м3, тобто збільшення відбудеться на 1,48 грн./м3 або на 9%. Тариф для мешканців багатоквартирних будинків на сьогодні складає 17,040 грн./м3, а з першого березня збільшиться на 1,51 грн./м3 або на 8-9% , і  складатиме 18,55 грн./м3. Середнє навантаження по воді на одного мешканця складатиме плюс 5 грн. Для одного домогосподарства або однієї квартири навантаження складатиме приблизно 11 грн., що складатиме середню розрахункову витрату води помножена на підвищення її вартості», – сказав Андрій Нікітін.

За його словами, чинники, які вплинули на зростання  тарифів на послуги з водопостачання і водовідведення: зростання витрат по сплаті податків, на амортизаційні відрахування, на електроенергію, на реагенти, на погашення кредиту Світового банку.

Нагадаємо, сотні житомирян зібралися на мітинг проти тарифів. «Батьківщина» у міськраді вимагає зниження тарифу на опалення для житомирян.

Leave a Comment