З обласної лікарні та собору евакуювали усіх людей. Шукають вибухівку

З обласної лікарні та собору евакуювали усіх людей. Шукають вибухівку

Поліцейські працюють і над встановленням авторів тривожного повідомлення.

1 листопада на електронну адресу поліції надійшов лист про можливе вчинення в обласному центрі терористичних актів. В одній із лікарень  та одному з кафедральних соборів  Житомира поліцейські перевіряють зміст тривожного повідомлення. Про це повідомили у відділі комунікації поліції області.
“У приміщеннях обласної лікарні працюють слідчо-оперативні групи Головного управління Нацполіції в області та Житомирського відділу поліції, працівники вибухотехнічної служби ГУНП, кінологи, патрульні та представники інших правоохоронних відомств і екстрених служб.  Із приміщень лікувального закладу проводиться евакуація людей. Доступ до лікарні тимчасово обмежено. Патрульні поліцейські забезпечують безпеку руху транспорту.

Фахівці вибухотехнічної служби ГУНП разом з кінологами, застосовуючи службових собак і спеціальні технічні засоби, проводять ретельний огляд приміщень та навколишніх територій”, – йдеться у повідомленні.

Відповідні заходи тривають і у кафедральному соборі. Інформація про події належним чином зареєстрована. Поліцейські працюють і над встановленням авторів тривожного повідомлення.

Нагадаємо, у центрі Житомира “замінували” собор. У Житомирі знову “замінували” ОДА та вокзал: поліція перевіряє анонімне повідомлення.

Leave a Comment