З-під криги рибоохорона дістала понад 1000 метрів браконьєрських сіток

З-під криги рибоохорона дістала понад 1000 метрів браконьєрських сіток

Власника знарядь лову не знайшли.

Протягом двох тижнів 2019 року рибоохоронний патруль вилучив 23 сітки загальною довжиною 1 тис. 125 м з-під криги на водоймах області. Власників незаконного знаряддя лову риби не встановили. Про це повідомила прес-служба Житомирського рибоохоронного патруля.

«Всього Житомирським рибоохоронним патрулем за першу половину січня викрито 65 порушень правил любительського і спортивного рибальства, з них три грубих. Патрульними було складено 10 актів виявлення та вилучення майна, власник якого не встановлений, згідно яких вилучено 23 сітки, загальною довжиною 1 тис. 125 м», – йдеться у повідомленні.

Всього Житомирським рибоохоронним патрулем із водойм області вилучено 69 знарядь лову та 30 кг незаконно добутих водних біоресурсів.

Щодо рибалок-любителів за перевищення кількості жерлиць на одного рибалку складено 52 адміністративних протоколи за ч.3 ст.85 КУпАП і виписано штрафів на загальну суму 3 тис. 366 грн.

Нагадаємо, рибоохоронний патруль врятував дівчину, яка збиралася втопитися у Тетереві. А 300 кг незаконної риби та 273 знаряддя лову вилучив у порушників житомирський рибоохоронний патруль за місяць.

 

Leave a Comment