В одній із ОТГ Бердичівського району після об’єднання бюджет збільшився у 5 разів

В одній із ОТГ Бердичівського району після об’єднання бюджет збільшився у 5 разів

Депутати прийняли бюджет громади 15 січня.

Бюджет Райгородоцької об’єднаної територіальної громади, що у Бердичівському районі, після об’єднання збільшився у 5 разів. Про це повідомили у Житомирському Центрі розвитку місцевого самоврядування. Депутати прийняли бюджет громади 15 січня. За кошторис у сумі 26,2 млн грн проголосували одноголосно. Власних надходжень громада має 10,4 млн.

«До об’єднання п’ять сільських рад, які утворили Райгородоцьку ОТГ, мали сукупний бюджет близько 4,5 мільйони гривень. Сьогодні ми затвердили кошторис у 5,7 разів більший. Так крім можливостей ми отримали ще й обов’язки, але це ті ресурси які ми самостійно будимо використовувати на розвиток громади, без посередників», – розповіла голова Райгородоцької сільської ради Галина Кудлай.

У бюджеті на 2019 рік депутати передбачили співфінансування капітального ремонту Райгородоцької школи на суму 1,6 млн грн. Загальна вартість проекту складатиме понад 9,4 млн грн, решту коштів візьмуть з інфраструктурної субвенції. Також у кошторисі було закладено 720 тис. грн на співфінансування будівництва сучасної амбулаторії у селі Райгородок. Крім того, на цій сесії також затвердили низку цільових програм, зокрема, «Програму благоустрою» на яку виділили 150 тис. грн та «Програму підтримки та допомоги учасників АТО та ООС».

«На цій сесії громада прийняла низку рішень, які допоможуть швидко та якісно сформувати органи управління. Було створено виконком, прийнято рішення про старостинські округи та рішення про формування відділів ради», – розповів радник з юридичних питань Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування Олександр Круківський.

Нагадаємо, Чуднівську міську ОТГ очолив 70-річний брат нардепа Развадовського. В облраді запевнили, що воєнний стан не вплине на вибори в ОТГ. Майже за 100 тисяч гривень у сільській школі Коростишівської ОТГ відкрили сучасну медіатеку.

 

Leave a Comment