З початку карантину соцслужби Житомира роздали майже 7 тисяч продуктових пакунків

З початку карантину соцслужби Житомира роздали майже 7 тисяч продуктових пакунків

Ще майже 300 видадуть найближчим часом.

Протягом періоду карантину соціальні служби Житомирської міської ради роздали близько 6 тис. 800 продуктових пакунків соціально незахищеним верствам населення. Про це повідомили у департаменті соціального захисту.

«Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради розвезено близько 1700 продуктових наборів, Житомирським міським територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міської ради більше 5000 наборів», ‒ йдеться у повідомленні.

Разом із тим, додають у департаменті, 6 травня, під час засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради, прийняли рішення надати ще 271 продуктовий набір.

Ці набори мають отримати громадяни віком понад 80 років, старенькі, які потребують догляду,

особи з інвалідністю та малозабезпечені громадяни, які опинилися в скрутному матеріальному становищі через втрату постійного місця роботи працездатних членів сім’ї у період карантину.

Нагадаємо, що продукти із закритих на карантин садочків та шкіл житомирська мерія віддала багатодітним сім’ям та малозабезпеченим. Уряд пообіцяв Житомирщині майже 24 тис. соціальних продуктових наборів.

Leave a Comment