З початку року майже 60 тисяч жителів області оформили закордонні паспорти у підрозділах УДМС

З початку року в управлінні Державної міграційної служби України області жителі Житомирщини оформили 59 тис. 248 закордонних паспортів. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року ця кількість збільшилась удвічі. Про це повідомила прес-служба управління.

«Найбільше закордонних паспортів оформили у Житомирі. Для оформлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон до територіальних підрозділів міграційної служби області звернулося з початку року у Бердичеві 5 тис. 690 громадян, у Новоград-Волинському – 5 тис. 345, у Коростені – 3 тис. 569», – йдеться у повідомленні.

Певні затримки у видачі закордонних паспортів є тимчасовим явищем, оскільки спричинені стрімким зростанням попиту. За інформацією начальника управління Олександра Радька, Державною міграційною службою України здійснюються усі можливі заходи для уникнення затримок видачі паспортів, тому найближчим часом строки видачі закордонних паспортів повернуться до норми.

До слова, виготовлення паспортів здійснюється в Києві на Державному підприємстві «Поліграфкомбінат «Україна».

Нагадаємо, що протягом місяця дії безвізового режиму з Європейським Союзом біометричні закордонні паспорти отримали 10 тисяч 554 жителів Житомирської області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *