Житомиряни просять мерію оголосити конкурс на «найзасміченішу» вулицю міста

Житомиряни просять мерію оголосити конкурс на «найзасміченішу» вулицю міста

Місто повинно знати своїх героїв.

Містяни просять Житомирську міську раду започаткувати конкурс «Жахлива вулиця», де «найзасміченішим» вручатимуть спеціальні відзнаки. Відповідну електронну петицію житомирянка Тетяна Захарова зареєструвала 6 вересня.

«Ми звикли нагороджувати найкращих, самих-самих красивіших, працьовитіших, а давайте оголосимо конкурс “жахлива вулиця” з врученням відповідної відзнаки КП. Місто повинно знати своїх героїв», – йдеться у тексті петиції.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

До слова, конкурси на «найгірших» проводять й у інших містах України. Зокрема, у червні цього року в Івано-Франківську управління транспорту і зв’язку оголосило конкурс щодо визначення «найгіршого» автобуса на маршруті пасажирських перевезень міста.

Нагадаємо, у Новограді з 1 січня зростуть тарифи на вивезення сміття фірмою депутата міської ради. Фінська компанія хоче випускати обладнання з переробки сміття у Бердичеві. Жителі Баранівки виявили сміття зі Львова на своєму сміттєзвалищі.

 

Leave a Comment