За 3,8 мільйона боргу «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» відключать від електроенергії

Житомирський РЕМ попередив КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» про припинення подачі електроенергії . Надісланий енергетиками лист оприлюднив на своїй сторінці у Facebook заступник міського голови Дмитро Ткачук.

«В разі невиконання договірних зобов’язань, а саме несплати боргу за спожиту активну електроенергію 3823094,15 грн, реактивну електроенергію 34735,61 грн, згідно вимог Закону України «Про електроенергетику», Правил користування електричною енергією, затверджених Постановою Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України від 31.07.1996 року № 28 (далі ПКЕЕ) (з наступними змінами та доповненнями чинними на даний час) Житомирський РЕМ вимушений припинити подачу електроенергії повністю або частково з 10:00 год. 28.02.2017 року на термін проведення розрахунків», – йдеться у листі.

Також у документі зазначено, що постачання електроенергії буде відновлено упродовж п’яти робочих днів з дня оплати власником електроустановки вартості послуг відключення та підключення.

«Лист щастя від Житомиробленрго. Вищі тарифи, більшу мінімалку, маршрутку під кожен під’їзд та ще пару пільгових категорій громадян і все буде ок», – відреагував на лист Дмитро Ткачук.

Нагадаємо, китайці хочуть збирати електробуси на базі житомирського ТТУ. На Житомирському ТТУ за 1 мільйон капітально відремонтують старий тролейбус.

Автор фото: зі сторінки у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *