За 35 мільйонів обіцяють реконструювати театр Кочерги у Житомирі

За 35 мільйонів обіцяють реконструювати театр Кочерги у Житомирі

 Це має стати перша реконструкція за час його існування.

У Житомирі цього року обіцяють розпочати реконструкцію музично-драматичного театру ім. І. Кочерги. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації.

З моменту відкриття театру тут не було жодних капіталовкладень. Проект реконструкції театру, який вже розроблений, пройде експертизу у квітні. Роботи планують розпочати у 2019 році, а завершити у 2020 році. Орієнтовна вартість будівельних робіт – 35 млн грн.

Для реалізації проекту планується залучити кошти обласного та міського бюджетів, а також Державного фонду регіонального розвитку.

До слова,  у Житомирі 11 вересня представили проект концепт-дизайну  театру – світлий та модерністський відкритий простір.  Проектом також передбачений і зміна навколишнього середовища театру – паркова зона, яка б приваблювала нового глядача. У холі на першому поверсі планується встановити рецепцію, де одразу можна буде придбати квитки. Також планується розмістити невеличку кав’ярню, додати більше освітлення. У холі на другому поверсі планують розмістити музейно-виставкову зону, у холі на третьому поверсі – кафе. Глядацький зал буде витриманий у темно сірому та блакитному тонах. Стеля матиме ефект зіркового неба. Також планується будівництво панорамного ліфту для забезпечення доступності театру для осіб із інвалідністю.

Крім цього, розробники проекту наголошують на брендингу театру – це зміна логотипу, назви та інше.

Нагадаємо, у драмтеатрі застрахували костюми та обладнання майже на 17 мільйонів. Як у Житомирі планують змінити дизайн обласного театру.

Leave a Comment