За 370 годин прибирання снігу управління автомобільних шляхів заплатить 200 тисяч

За 370 годин прибирання снігу управління автомобільних шляхів заплатить 200 тисяч

Комунальне підприємство оголосило тендер.

Комунальне підприємство “Управління автомобільних шляхів” Житомирської міської ради заплатить 200 тис. 1 грн за послугу з прибирання снігу протягом 370 годин. Відповідне оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro » 22 листопада.

Кінцевий термін подання тендерних пропозицій 8 грудня. Строк надання послуг – з моменту підписання договору до 31 грудня 2017 року.

«Здійснювати очищення проїжджої частини без застосування хімічних реагентів по мірі накопичення снігу по завданню замовника за допомогою снігових відвалів. А також навантаження снігу згорнутого у прилоткову зону проїжджої частини у вантажівки, для вивезення на снігозвалище», – йдеться у тендерній документації.

 Крім того, виконавець  зможе залучити для виконання послуг третіх осіб, забезпечивши координацію їхньої роботи при надані послуг.

Нагадаємо, комунальне підприємство “Управління автомобільних шляхів”  за прибирання житомирських доріг від снігу на початку року мало заплатити приватним фірмам 105 тис. 520 грн. Саме такою була загальна вартість договорів, укладених КП із приватними підприємствами.Серед них найбільшу суму для боротьби зі снігом отримав ФОП Петросян. На початку року житомирські комунальні служби випробували хімічний реагент для очищення доріг від снігу. Бішофітом просипали два мости у напрямку Чуднова та Бердичева.

 

Leave a Comment