За благоустрій подвір’я житомирської школи №17 заплатять майже 3 мільйона

За благоустрій подвір’я житомирської школи №17 заплатять майже 3 мільйона

Оголосили тендер.

Управління капітального будівництва Житомирської міської ради оголосило тендер на благоустрій ЗОШ №17. Планують витратити 2 млн 828 тис. 584 грн. Оголошення оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Тендер оголосили 5 липня. Підрядника мають визначити після 24 липня. Тим часом, підготовчі роботи вже розпочали. Зупинку громадського транспорту, яка знаходилася якраз навпроти школи, тимчасово перенесли.

У вартість робіт входить заміна водопроводу та каналізації. Планують встановити нові пластикові труби. У кошторисі прописані також металева огорожа та викладання тактильної плитки і зрізання дерев.

Кошти на благоустрій території школи депутати виділили на минулій сесії. Це зумовлено завершенням реконструкції стадіону «Спартак», який прилягає до школи. За задумом депутатів міської ради, подвір’я довкола будівлі має відповідати новому вигляду реконструйованого стадіону.

Нагадаємо, що в облдержадміністрації показали, як виглядає ядро стадіону «Полісся». У житомирській мерії заплатили понад півмільйона за благоустрій спортивного майданчика.

Leave a Comment