Житомирська міськрада заплатить понад півмільйона за благоустрій спортивного майданчика

Житомирська міськрада заплатить понад півмільйона за благоустрій спортивного майданчика

За облаштування покриття та монтаж обладнання.

Управління капітального будівництва Житомирської міської ради заплатить 534 тис. 858 грн за реконструкцію благоустрою спортивного майданчика по вулиці Бориса Тена, 104. Оголошення оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Підрядника визначили без проведення тендеру. Розмістили договір, укладений із київським підприємцем Владиславом Грищенком.

Згідно з умовами договору, протягом червня-серпня підрядник має поновити покриття майданчика та встановити нові конструкції.

До початку робіт виконавцю мають перерахувати 30% суми у вигляді авансу. Решту коштів він отримає після здачі об’єкту.

За календарним планом заміну покриття проведуть протягом червня-липня. Протягом серпня триватиме монтаж конструкцій та остаточні роботи з заміни покриття. Здати реконструйований майданчик мають не пізніше 31 серпня.

У квітні місяці ФОП Грищенко отримав понад 1 млн 200 тис. грн за тренажери для однієї із військових частин міста Васильків Київської області. Згідно із реєстром фізичних та юридичних осіб, підприємець розпочав свою діяльність у лютому 2019 року.

Нагадаємо, що ремонт спортивного майданчика у Брусилові обійшовся більше, ніж у мільйон. Депутати Житомирської міської ради виділили кошти на продовження реконструкції тротуарів.

Leave a Comment