За допущення конфлікту інтересів депутата сільської ради оштрафували на 3400 гривень

Депутата Суховільської сільської ради, що у Новоград-Волинському районі, суд визнав винним у вчинені правопорушення, пов’язаного з корупцією, та оштрафував на 3400 грн. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.

Діючи умисно, з корисливих мотивів, він неодноразово порушував вимоги антикорупційного законодавства, допустивши конфлікт інтересів.

«Беручи участь у засіданнях сесій, особисто проголосував спочатку за прийняття позитивного рішення про надання своїй дружині дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної передачі у власність для спорудження та обслуговування житлового будинку, а потім – про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж цієї ж земельної ділянки. Таким чином депутат, усвідомлюючи, що у його діяльності виник реальний конфлікт інтересів, не повідомив про це присутніх на засіданнях сесій депутатів та не вжив заходів щодо недопущення його виникнення», – йдеться у повідомленні.

Новоград-Волинською місцевою прокуратурою забезпечено розгляд у суді адміністративного протоколу про вчинення депутатом Суховільської сільської ради правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч.1, 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Постановою суду депутата визнано винним та накладено на нього адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 3400 грн.

Нагадаємо, мерія та прокуратура покривають конфлікт інтересів заступника міського голови. Антимонопольний комітет виявив ознаки порушення законодавства депутатами Новоград-Волинської міської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *