За інформацію про причетних до побиття житомирського журналіста редакція назначила 20 тисяч премії

За інформацію про причетних до побиття житомирського журналіста редакція назначила 20 тисяч премії

Редактор пов’язує напад на журналіста із новим проектом.

У Житомирі 10 червня невідомі побили та пограбували відеооператора місцевого видання «20 хвилин» Руслана Мороза. Людині, яка надасть інформацію про причетних до побиття журналіста, редакція назначила премію у розмірі 20 тис. грн. Про це «Вголос.zt» повідомив генеральний директор видання Олександр Васильковський.

«Це може бути пов’язано із діяльністю Руслана Мороза. Адже він задіяний у нашому новому проекті «Клуб експертів Житомирщини». Це аналітично-політична програма, яка виходить щотижня. Ймовірно, комусь заважає… Думаю, що відеокамеру теж забрали не просто так. Можливо, й для того, щоб завадити зйомкам програми», – сказав Васильковський.

За інформацією відділу комунікації поліції в Житомирській області, напад на 47-річного чоловіка стався близько 00:45 по вул. Довженка, неподалік будинку. Двоє осіб, завдавши кількох ударів потерпілому, ривком вирвали у нього сумку, де знаходилась відеокамера та фотоапарат. За вказаним фактом було розпочато кримінальне провадження. Попередня правова кваліфікація події – ч.2 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України.

Поліцейські проводять слідчо-розшукові заходи для встановлення причетних осіб, зокрема, уже опрацьовано записи камер відеоспостереження за маршрутом руху потерпілого та отримано певні результати для ідентифікації грабіжників.

Фото з мережі Facebook.

Нагадаємо,  житомирянина, який побив тренера спортшколи «Авангард», можуть посадити на три роки. 70-річного коростенця, який не «дав закурити», жорстоко побили.

 

Leave a Comment