Більше 7 років тюрми присудили «чорному лісорубу»

Двом «чорним лісорубам» Коростенський міжрайонний суд призначив покарання. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.

Як розповіли у прес-службі, одному «чорному лісорубові» призначено покарання у виді позбавлення волі на 1 рік і 6 місяців з іспитовим терміном 1 рік. Його спільнику, який на час судового розгляду уже відбував покарання за скоєний інший злочин, остаточно призначено покарання – позбавлення волі терміном на 7 років 2 місяці.

«У ході судового слідства встановлено, що 29-річний та 25-річний жителі міста Коростеня у лютому 2015 року без відповідного дозволу незаконно зрубали 29 сироростучих дерев породи «сосна звичайна» в Ушомирському лісництві ДП «Коростенський лісгосп АПК», – йдеться у повідомленні.

Такими протиправними діями зловмисники завдали істотної шкоди навколишньому природному середовищу, у тому числі державним інтересам завдано збитків майже на 115 тис. грн.

Нагадаємо, до 5 років засудили олевчан, які переправляли через кордон нелегалів. До 10 років тюрми може отримати посадовець за систематичне вимагання хабарів у засуджених.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *