За комфорт для чиновників ОДА заплатили понад 120 тисяч з бюджету

З обласного бюджету протягом грудня витратили 123 тис. 970 грн на комфорт для посадовців облдержадміністрації. Відповідну інформацію містить портал використання публічних фінансів «Е-data».

Так, 13 грудня ОДА заплатила фізичній особі-підприємцю Вовк Т. В. 70 тис. грн за кондиціонери. Трохи раніше адміністрація придбала стільці на понад 30 тис. грн та крісла на більше, ніж 23 тис. грн. Всі видатки проводили місцевим фірмам та підприємцям.

Примітно, що договори по всіх згаданих закупівлях підписувалися за день-два до придбання. На порталі публічних закупівель згадані угоди не зареєстровані. Немає звітів про укладені договори і на порталі публічних закупівель «ProZorro». Єдиний тендер на кондиціонери, який вдалося знайти на згаданому сайті, це серпневий на суму 82,5 тис. грн. За його наслідками договір підписали із фізичною особою-підприємцем Іриною Пайонкевич.

Нагадаємо, що управління культури ОДА витратило понад мільйон на заходи, які не стосуються галузі культури. Облдержадміністрація придбала службове авто майже за 900 тис. грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *