За майже 20 мільйонів ремонтують дорогу по Великій Бердичівській у Житомирі

За майже 20 мільйонів ремонтують дорогу по Великій Бердичівській у Житомирі

Ремонт дороги відбудеться від майдану Соборного до Старого бульвару.

У центрі Житомира продовжують капітальний ремонт дороги по вулиці Велика Бердичівська – підрядник профрезерував старе покриття, влаштував два шари із асфальтобетону і встановлює колодязі для приймання дощової води. Про це з посиланням на начальника управління дорожнього будівництва та інфраструктури Романа Крисюка повідомила прес-служба облдержадміністрації.

«Підрядник вже «застелив» два шари асфальтобетону на ділянці від майдану Соборного до вулиці Театральної. Буде ще влаштовано 3 шар. Також зараз встановлюють колодязі для приймання дощової води, демонтують та встановлюють відповідні плити на каналізаційні люки», – розповів Роман Крисюк.

Загалом капітальний ремонт дороги відбудеться на ділянці від майдану Соборного до Старого бульвару. Ремонтує Велику Бердичівську, відповідно до тендеру, ПП «Автомагістраль». Вартість робіт складає 19 млн 775 тис. 470 грн.

Нагадаємо, що у зв’язку із проведенням дорожніх робіт обмежили рух транспорту на всіх 4 смугах ділянки, яке триватиме до завершення виконання основного комплексу робіт.

Leave a Comment