Житомиряни просять створити у міськраді комітет, який «боротиметься» із гомосексуалізмом

Житомиряни просять створити у міськраді комітет, який «боротиметься» із гомосексуалізмом

 Петиція.

Житомиряни просять міську раду створити комітет, який, зокрема, буде «боротися» із популяризацією гомосексуалізму та трансгендерності, а також протидіяти надмірній сексуалізації дітей та молоді. Відповідну електронну петицію оприлюднили 23 липня. Триває збір підписів.

«Організувати в міській раді комітет зі світських осіб, представників релігійних громад та духовних осіб, котрий створить опозицію введенню шкідливих для суспільства принципів гендерної політики. А саме, буде відстоювати такі інтереси: недопущення популяризації гомосексуалізму та трансгендерності в українському суспільстві; протидія надмірній сексуалізації дітей та молоді через освіту, рекламу та заохочення до контрацепції; боротьба з некоректним використанням людського тіла для пробудження сексуальних бажань в масових ЗМІ та вуличній рекламі; просвіта щодо шкідливості абортів та визнання їх вбивством ненароджених дітей; захист цінності традиційної родини та допомога родинам у кризові періоди життя; надання переваги моральним та духовним цінностям у всіх сферах особистого життя окремої людини та суспільного життя міста. До діяльності створеного комітету залучити кваліфікованих спеціалістів, які будуть дбати про здоровий фізичний, психологічний та духовний розвиток громадян: лікарі, педагоги, юристи, священники, психологи, сексологи», – написала авторка звернення Леся Яковлева.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, житомирянин збирає підписи, щоб мерія облаштувала пляж для нудистів.  Житомиряни просять демонтувати «Клєтку» у парку, яка стала пристанищем для наркоманів.

Leave a Comment