За місяць на Житомирщині виявили 72 нелегальних мігрантів

За місяць на Житомирщині виявили 72 нелегальних мігрантів

Майже всіх примусово повернуть «додому».

З початку серпня в Житомирській області виявили 72 нелегальних мігрантів, у відношенні яких прийняли 66 рішень про примусове повернення іноземців та осіб без громадянства до країн походження. Про це повідомили в управлінні ДМС у Житомирській області.

«На території Житомирської області з 1 серпня тривала активна фаза цільових профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант». Їх результатом стало викриття працівниками міграційної служби, Головного управління поліції, Служби безпеки, Північного регіонального управління Державної прикордонної служби низки протиправних діянь, які суперечать вимогам чинного законодавства про правовий статус іноземців і осіб без громадянства.

З початку операції перевірені місця можливого перебування іноземних громадян, у тому числі гуртожитки, готелі, приватні адреси, навчальні заклади та туристичні організації, а також ринки, вокзали та транспортні засоби.

За час проведення спільних цільових профілактичних заходів було виявлено та притягнуто до адміністративної відповідальності 167 порушників паспортно-візових правил.

Територіальними підрозділами Управління ДМС України в Житомирській області виявлено 72 нелегальних мігрантів, у відношенні яких прийнято 66 рішень про примусове повернення іноземців та осіб без громадянства до країн походження.

Одинадцятьом із них заборонений в’їзд в Україну, щодо двох інших прийнято рішення про примусове видворення»,- йдеться у повідомленні.

Окрім, виявлених порушників законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства, на яких склали адміністративні протоколи, на користь держави стягнули штрафів на суму 230 тис. грн.

Нагадаємо, на Житомирщині з тюрми втік іноземець, який «сидів» за розбій. Турецького далекобійника, який спричинив смертельну ДТП на Житомирщині, під заставу не відпустять. У Бердичеві правоохоронці викрили працівницю міграційної служби, яка торгувала закордонними біометричними паспортами.

Leave a Comment